אתר "ביו-אורגני" שדה אליהו

קיבוץ שדה אליהו, הגוף המפעיל של אתר ביו-אורגני החנות הוירטואלית של מוצרים אורגניים וטבעיים המובילה בישראל, שוכן בעמק בית שאן בין הרי הגלבוע להרי הגלעד.
בביו-אורגני ניתן למצוא מגוון גדול של מוצרים אורגניים וטבעיים וכמו כן, שירותים המוצעים למכירה ע"י היבואנים, היצרנים והמגדלים המובילים בישראל מתחומים שונים כגון מוצרי מזון, ירקות טריים, תיירות חוויתית ועוד.

לגישה לאתר לחץ כאן

"ביו – תור" אתר התיירות של שדה אליהו

בקיבוץ שדה אליהו מצפים לכם מדריכים מנוסים אשר ילוו אתכם בדרך הטבע. אם אתם מתעניינים בתחום החקלאות, אם אתם חובבי טבע מושבעים, אם אתם אוהבים מדי פעם להתאוורר קצת בחוץ ולשבור שגרה או אם אתם מחפשים רעיון ייחודי לאירוע משפחתי –ביו-תור יעשו זאת עבורכם ויתכננו אתכם יום שכולו הנאה רב חושית.
למי שמחפש בילוי מקורי- ביו-תור- תירות ירוקה זה אצלנו!

לגישה לאתר לחץ כאן

החברה האנטומולוגית לישראל

החברה האנטומולוגית בישראל, להלן חא"י, נוסדה בכ"ח בשבט התשכ"ב (20 בפברואר 1962).

לגישה לאתר לחץ כאן

ביו – בי נלחמת במזיקים ע"י חרקים

"ביו – בי" בחזית מלחמת חרקים! – לסרטון YouYube

מעבדות "שלפ"

מעבדת שלפ עוסקת במחקר ופיתוח למציאת פתרונות מתקדמים לענף החקלאות לצד מתן שירותי ייעוץ ושירותי מעבדה ייחודיים.

לגישה לאתר לחץ כאן

"יורקה" – מכון מחקר פאן-אירופי

יוריקה היא התוכנית האירופית המובילה לקידום שיתופי פעולה טכנולוגים תעשייתיים במימון ממשלתי ופרטי. התוכנית מתאפיינת באפקטיביות גבוהה, בהיותה פתוחה ליוזמות פרויקטליות של התעשייה כמעט בכל תחום מדעי וטכנולוגי, והתנהלותה ללא מנגנונים ביוקרטים כבדים.

לגישה לאתר לחץ כאן

השרותים להגנת הצומח והביקורת

השרותים להגנת הצומח ולביקורת פועלים במסגרת משרד החקלאות ופיתוח הכפר והינם זרוע לאכיפת חוקים ותקנות ולמתן שרותים מקצועיים בנושאי הגנת הצומח, ניטור ומניעת נגעי צמחים וליבוא ויצוא של תוצרת חקלאית.

לגישה לאתר לחץ כאן

המשרד להגנת הסביבה

המשרד להגנת הסביבה הוקם בשנת 1989. המשרד פועל בשלוש רמות: ארצית, מחוזית ומקומית.
ברמה הארצית: נושא המשרד באחריות לניסוחה של מדיניות ארצית משולבת וכוללנית, וכן לפיתוח אסטרטגיות, תקנים וקדימויות להגנת הסביבה. במישור זה פועלים במשרד אגפים ומחלקות העוסקים בטיפול בנושאים הסביבתיים המקצועיים, במנגנון האדמיניסטרטיבי ובקשרי גומלין עם האזרח.

לגישה לאתר לחץ כאן

המוסד הלאומי להדברה ביולוגית בארצות הברית

לגישה לאתר לחץ כאן

הדברה ביולוגית ומשולבת בבתי צמיחה באזור ממוזג

לגישה לאתר לחץ כאן

I.O.B.C. הארגון הבין לאומי להדברה משולבת

לגישה לאתר לחץ כאן

המכון הישראלי לייצוא ולשיתוף פעולה בין-לאומי

המכון הישראלי לייצוא ולשיתוף פעולה בין –לאומי מקדם את הייצוא התעשייתי וייצוא השירותים באמצעות יוזמות בין-לאומיות ותוכניות ייחודיות. המכון פועל במדינות רבות בעולם באמצעות הנציגים הרשמיים של ישראל – הנספחים המסחריים והכלכליים ונציגי פיתוח עסקי מקומיים. המכון מקיים קשרים עסקיים הדוקים עם הנציגים הדיפלומטים ועם הנספחים המסחריים הזרים בישראל, כמו גם עם ארגוני סחר בין-לאומיים ברחבי העולם. המכון מספק מידע מקיף בתחום הסחר הבין-לאומי, ייעוץ, קשרים וסיוע בקידום הייצוא לחברות ישראליות וכן שירותים משלימים לעסקים בחו"ל. המכון יוזם ומארגן משלחות נכנסות ויוצאות, מארגן, מקים ומנהל ביתנים לאומיים בתערוכות בין-לאומיות בעולם, בהן הוא מציג את היכולות של ישראל בתחומים: מדעי החיים, תקשורת ותוכנה, אבטחה ובטיחות, טכנולוגיות מים, סביבה ואגרו-תעשייה, תעשייה ובנייה, מוצרי צריכה ועוד.

לגישה לאתר לחץ כאן

הארגון לחקלאות ביולוגית אורגנית בישראל

הארגון לחקלאות ביולוגית אורגנית מוביל מלכד מסייע מחדש ויוזם להתפתחות החקלאות הביולוגית אורגנית בישראל.

לגישה לאתר לחץ כאן

הועדה הממשלתית לאנרגיה אטומית

הוא"א מייעצת לממשלה בכל הקשור לקידום המחקר והפיתוח הגרעיני, וקביעת המדיניות וסדרי עדיפויות בתחום זה. הוא"א מבצעת את מדיניות הממשלה ומייצגת את מדינת ישראל בקשריה עם מוסדות לאומיים ובינלאומיים בתחום הגרעין, כגון הסוכנות הבינלאומית לאנרגיה אטומית שמושבה בוינה.

לגישה לאתר לחץ כאן

עמותת ISLI

The mission of ILSI is to research, develop, and advocate policies and actions that promote biomedical science, Biotechnology, Ag-Biotech and medical device innovation in the State of Israel.

לגישה לאתר לחץ כאן

בומבוסים ועוד

לגישה לאתר לחץ כאן

קישורים לשוק הרוסי

Market IPM in Russia

Сonstruction of greenhouses in Russia

מו"פ ערבה תיכונה

לגישה לאתר לחץ כאן

מאגר תוויות תכשירי הדברה בישראל

לגישה לאתר לחץ כאן

מאגר תכשירי הדברה השירותים להגנת הצומח

לגישה לאתר לחץ כאן

רשימת תכשירים מאושרים ליצוא מישראל לפי גידולים

לגישה לאתר לחץ כאן

מדריך עשבים – אגן

לגישה לאתר לחץ כאן